خواف نیوز ///نخستین سامانه خبری خواف/// سعیدشاه قاسی

کلیه حقوق این سامانه متعلق به پایگــاه خبری - تحلیلی خواف نیوز می باشد و استفاده از آنها فقط با ذکر منبع بلامانع است

سیمان با برند خواف از سال آینده تولید می شود
ساعت ٥:۱٥ ‎ب.ظ روز جمعه ۱ خرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

www.9990.blogfa.com      www.Khafcell.blogfa.com

سیمان با برند خواف از سال آینده  تولید می شود

خبرگزاری دانشجویان ایران ـ خواف:

مدیر عامل جدید شرکت سیمان مجد خواف گفت: تولید سیمان با برند خواف از سال آینده شروع می شود.

غلامرضا عصار رودی به خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان گفت: ساخت کارخانه سیمان مجد خواف در دو فاز طراحی شده است.


وی افزود: تجهیزات مورد نیاز فاز نخست خریداری شده و با نصب این تجهیزات، کارخانه با تبدیل کلینکر به سیمان به تولید می رسد.

وی اظهارداشت: با عرضه تولیدات اولیه کارخانه به بازارهای داخلی و کشور افغانستان، منابع مالی که از فورش تولیدات، حاصل می شود به فعال سازی فاز دوم کمک خواهد کرد.

عصار رودی گفت: ساختار اجرایی شرکت سیمان مجد خواف برای اجرای طرح مهیا است و مدیریت طرح، عوامل سایت و تیم فنی بطور کامل تجهیز شده اند.

وی افزود: ساخت کارخانه سیمان تاکنون 31 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی اعلام کرد برای ساخت کارخانه سیمان مجد خواف، از سوی دولت در مجموع 30 میلیون دلار ارز و 40 میلیارد ریال اختصاص یافته که این منابع مالی توسط بانک صادرات تامین خواهد شد.

مدیر عامل شرکت سیمان مجد خواف اضافه کرد، مدارک اخذ این منابع مالی به بانک عامل ارایه شده و پیگیر دریافت تسهیلات بانکی هستیم که به محض تامین اعتبار، ظرف دو سال فاز دوم کارخانه نیز به پایان خواهد رسید.

وی همچنین یادآور شد در آخرین پذیره نویسی که برای استفاده از حق تقدم انجام شد سهامداران این شرکت 72 میلیارد ریال به سهام خود افزودند.

به گزارش ایسنا، شرکت سیمان مجد خواف در سال 1385 پذیره نویسی کرد و با داشتن 57 هزار سهامدار مهمترین شرکت بخش خصوصی خواف محسوب می شود.

هیات مدیره این شرکت در هفته گذشته محمدمهدی ساعدی مدیرعامل قبلی را برکنار و غلامرضا عصار که از مدیران ایرانخودرو است را به این سمت منصوب کرد.