خواف نیوز ///نخستین سامانه خبری خواف/// سعیدشاه قاسی

کلیه حقوق این سامانه متعلق به پایگــاه خبری - تحلیلی خواف نیوز می باشد و استفاده از آنها فقط با ذکر منبع بلامانع است

توان مدیریتی موسوی در دوران جنگ به اثبات رسید
ساعت ٧:۱۳ ‎ب.ظ روز شنبه ٢ خرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

www.9990.blogfa.com      www.Khafcell.blogfa.com

سید هادی خامنه ای:

توان مدیریتی موسوی در دوران جنگ به اثبات رسید

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ـ خواف:

نماینده اعزامی ستاد میرحسین موسوی به شهرستان خواف عصر امروز در جمع مردم این شهرستان گفت: توان مدیریتی موسوی در دوران جنگ به اثبات رسید.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) _ منطقه خراسان، ، حجت الاسلام سیدهادی خامنه ای افزود: در دوران جنگ درآمد نفتی کشور 7 میلیارد دلار بود که 4 میلیارد آن صرف جنگ و سه میلیارد دیگر برای کل کشور هزینه می شد.

وی افزود: میرحسین یک روشنفکر اسلامی است که در عرصه اجرایی مرد عمل است و زیاد اهل اطلاعیه و اعلامیه. نیست.

وی اضافه کرد: موسوی به اجرای قانون و رعایت حقوق شهروندی اعتقاد قلبی دارد و چنانچه شرایط مهیا شود برای بهبود اقتصاد، اشتغال، ازدواج و حقوق شهروندی و اجرای قانون بهتر و زیباتر از دیگران لباس تحقق به آنها می پوشاند.

حجت الاسلام خامنه ای یادآور شد میرحسین وقتی احساس کرد قانون گریزی در کشور زیاد شده و رعایت شاکله قانون در مدیریت اجرایی کشور  در حال از بین رفتن است و خطر را در کشور احساس کرد کاندیدای ریاست جمهوری شد.

وی اظهار داشت: اگر در راس مدیریت اجرایی کشور کسی قرار گیرد که به قانون احترام بگذارد و آن را رعایت کند برای ما فرقی نمی کند که از چه جناخی باشد.

وی پیرامون کمیته صیانت از آرا گفت: این کمیته در ستاد میرحسین به ریاست حجت الاسلام محتشمی پور تشکیل شد و متاسفانه برخی از مسئولین با آن برخورد منفی داشتند به رغم اینکه تشکیل این کمیته کاملا قانونی است و محتشمی پور که قبلا وزیر کشور بوده از وجود چنین قانونی مطلع است.

وی بیان داشت، عده ای سعی می کنند مردم را از حضور در انتخابات ناامید کنند اما مردم با شرکت در انتخابات در سرنوشت خود دخالت کنند.

حجت الاسلام سیدهادی خامنه ای به وحدت اسلامی در کشور اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی سبب شد تا مردم به آرمان های اسلامی نزدیکتر شوند.

وی ادامه داد دشمن برای اختلاف افکنی بین مردم هزینه های هنگفتی می کند و در برخی مناطق شاید عده ای کج اندیش زحمات چندساله وحدت طلبان را از بین ببرند و از این بابت مردم بایستی هوشیار باشند.

حجت الاسلام سید هادی خامنه‌ای همچنین در مسجد جواد الائمه رشتخوار در جمع حامیان میر حسین موسوی افزود: کشور با حضور و مشورت مردم باید اداره شود و مردم باید در انتخابات با عقل و اندیشه تصمیم گیری کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس ششم گفت: رییس جمهوری انتخاب کنید که وعده پوچ ندهد و دروغ و تقلب در کارش نباشد.

مدیر مسوول روزنامه جهان اسلام و حیات نو با اشاره به مباحثی مبنی بر اینکه "مردم چه در انتخابات شرکت کنند یا نکنند، نتیجه‌اش مشخص است" را شایعه ضد انقلاب ذکر کرد و گفت: همه مردم باید برای سرنوشت خودشان در انتخاب دهم پر شورتر از گذشته شرکت نمایند.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره) اظهار داشت: مردم به رییس جمهوری رای دهند که قدرت مدیریت چرخاندن کشور را داشته باشد.

عضو مجمع روحانیون مبارز با بیان اینکه در میان کاندیداها ممکن است کسی قصد خدمت به مردم را داشته اما توان مدیریت اوضاع جاری کشور را نداشته باشد، افزود: زمینه ایجاد زندگی مرفه و زندگی بدون نفت برای هر ایرانی مهیاست، اما مدیریت لایق می‌خواهد تا این اوضاع را سر و سامان دهد.

خامنه ای با بیان اینکه ایران سرزمینی زرخیر و حاصلخیز است، گفت: متاسفانه نبود مدیریت صحیح باعث شده کشور ایران به یک کشور مصرف کننده تبدیل شود و بسیاری از محصولات چینی، هندی و پاکستانی وارد کشور شده و ضربه بزرگی به کارخانه‌داران و کشاورزان وارد شود.

وی با بیان اینکه همراه با عزت، مصلحت و حکمت برای توسعه، عمران و سربلندی کشور باید با دیگر کشورهای جهان ارتباط برقرار کنیم، افزود: ایرانیان صاحب بسیاری از مقامات علمی و المپیادها در جهان اند، اما در صنعت نگرانی ایجاد شده است و امروز شاهد تعطیلی صنعت در کشور هستیم.

خامنه ای موسوی را فردی امتحان داده و شناخته شده دانست و خاطر نشان کرد: موسوی به برکت مدیریتی صحیح در 8 سال جنگ و دفاع مقدس، نگذاشت مردم دچار مشکل شوند و با درآمد 7 میلیارد دلار کشور را چرخاند، اما امروز با 300 میلیارد دلار اوضاع نامناسب است.

وی گفت: موسوی با تمام تجربه‌هایش و به علت احساس خطر در بدنه مدیریت کشور و برای خدمت به مردم آمده است.

نماینده مردم تهران در مجلس ششم در این اجتماع اظهار داشت: نزاع جناح‌های سیاسی بر سر کسب قدرت به نفع کشور نیست و نباید جناح‌های مختلف را به دزدی و خیانت متهم کرد.

وی گفت: میر حسین موسوی از همه گروه‌های سیاسی در کابینه‌اش استفاده خواهد کرد و گفتمان وی همان گفتمان اول انقلاب همراه با مشورت، مودت و به دور از بدبینی خواهد بود.

به گزارش ایسنا _ منطقه خراسان، عضو مجمع روحانیون مبارز در پاسخ به سوالات جوانان این شهرستان در مورد بیکاری گسترده گفت: بیکاری در این کشور معلول این است که کشور ایران که یک روز صادره کننده بسیاری از اقلام بود، اکنون مصرف گرا شده است.

وی در خصوص گشت ارشاد نیز گفت: من شخصا با این گشت موافقم نیستم و موضوع را از طریق مسوولان عالی رتبه نظام برای توقفش پی‌گیری می‌کنم.

سید هادی خامنه ای با اشاره به اینکه انرژی هسته‌ای تنها مربوط به دوره احمدی نژاد نیست، گفت: انرژی هسته ای از قبل انقلاب برنامه ریزی شده و حتی موسوی آن را در زمان نخست وزیریتش به طور جدی پیگیری کرده است.

وی در خصوص رابطه‌اش با مقام معظم رهبری گفت: رابطه من و برادرم بسیار مناسب است.

عضو مجمع روحانیون مبارز در جمع مردم رشتخوار از سفرهای استانی رییس جمهور انتقاد کرد و گفت: در سفرهای استانی چه چیزی به مردم رسیده و اگر انجام نشود چه خواهد شد؟

خامنه‌ای گفت: در تهران هیات دولت هر ماه حداقل 4 جلسه دارد و دقیقا همان کارهایی که احمدی نژاد در سفرها انجام می‌دهد در این جلسات بررسی می‌شد.

وی گفت: کلیه طرح‌ها و مصوبات قبل از اجرا باید به تصویب مجلس برسد و اجرایی شود و ممکلت را نمی‌شود با نامه‌نگاری اداره کرد.

وی هزینه 60 سفر استانی رییس جمهوری را هزینه‌های چند میلیاردی ذکر کرد و مدعی شد: هر سفر حدود 5 تا 6 میلیون تومان هزینه داشته است و احمدی نژاد در 4 سال گذشته همیشه کارهای تبلیغی انجام داده است