خواف نیوز ///نخستین سامانه خبری خواف/// سعیدشاه قاسی

کلیه حقوق این سامانه متعلق به پایگــاه خبری - تحلیلی خواف نیوز می باشد و استفاده از آنها فقط با ذکر منبع بلامانع است

بعد از مناظره با رضایی، احمدی نژاد در صدا و سیما ماند
ساعت ۱٢:٥٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٩ خرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:

www.9990.blogfa.com      www.Khafcell.blogfa.com

بعد از مناظره با رضایی،
احمدی نژاد در صدا و سیما ماند
پس از شکست سهمگین محمود احمدی نژاد از محسن رضایی در مناظره امشب، یک منبع آگاه در صداوسیما فاش کرد: پس از خروج محسن رضایی از استودیوی مناظره، احمدی نژاد در استودیوی مناظره نزد پورحسین ماند و به ضبط مجدد برنامه مناظره یک نفره پرداخت!

به گزارش خبرنگار آینده، اطرافیان احمدی نژاد و بویژه حامیان وی در معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما که پیش از این به ویژه با رایزنی های کردان و فشار شخص رییس جمهور مناظره هواداران نامزدها را در این دوره تعطیل کردند، با فشار وارده بر صداوسیما توانستند به بهانه نقد عملکرد دولت نهم در برنامه یکشنبه شب میرحسین موسوی،‌ یک وقت طلایی به احمدی نژاد برای پاسخگویی به نقدهای وارد شده به وی بگیرند و در حال حاضر در حال ضبط این برنامه هستند.

گفته می شود فعلا بحث بر سر این است که این فرصت طلایی در چه زمانی به احمدی نژاد اختصاص یابد تا بیشترین بهره تبلیغاتی را برای وی داشته و نامزدهای دیگر نیز عملا پس از آن فرصت دفاع از خود نداشته باشند.

پیشنهاد اطرافیان احمدی نژاد اختصاص یک وقت تلویزیونی در روز چهارشنبه قبل از انتخابات است و این در حالی است که طبق قرعه کشی پر سروصدای انجام شده، آخرین برنامه های نامزدها سه شنبه شب با برنامه تلویزیونی میرحسین موسوی به پایان می رسد.

این در حالی است که احمدی نژاد نیز هم در مناظره خود با کروبی و هم در گفتگوی ویژه خبری، به جای نقد کروبی و بیان برنامه های خود، بارها با ارائه آمارهای غیرواقعی و عجیب به نقد و تخریب دوران نخست وزیری میرحسین پرداخت و از جمله با محاسبات فوق ریاضی خود، درآمد دوران جنگ دولت با نفت کمتر از 10 دلار را بیش از دوران خود با نفت حدود 100 دلار دانست. اما نه تنها از طرف مجری به وی تذکری داده نشد بلکه وقت پاسخگویی نیز برای میرحسین اختصاص نیافته و وی مجبور به دفاع از عملکرد خود در فرصت مناظره دیشب شد.