خواف نیوز ///نخستین سامانه خبری خواف/// سعیدشاه قاسی

کلیه حقوق این سامانه متعلق به پایگــاه خبری - تحلیلی خواف نیوز می باشد و استفاده از آنها فقط با ذکر منبع بلامانع است

مردی در خواف با آتش به شعبه اخذ رای آمد
ساعت ٩:۳۸ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۳ خرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی:
مردی در خواف با آتش به شعبه اخذ رای آمد

خبرگزاری فارس: فردی که خود را غلامعلی شهیر می‌نامید برای شرکت در انتخابات با اسب خود آتش، عصر امروز به یکی از شعب اخذ رای در داخل شهر خواف آمد.‌


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان مرزی خواف، این مرد 50 ساله برای شرکت در انتخابات اظهار افتخار می‌کرد گفت: اسبم را خیلی دوست دارم و برای همین او را با خود به داخل شهر آوردم تا رای دهم.


وی گفت: یکی از افتخارات ملت ایران این است که همه اقشار از زن و مرد، پیر و جوان، شهری و روستایی و سنی و شیعه و سایر اقلیت‌ها در این انتخابات حضور یافته‌اند.
همچنین یک زن 65 ساله که در شعبه شماره 9 ویژه خواهران در شهر خواف برای شرکت در انتخابات آمده بود از رئیس جمهور آینده خواست به زنان از کار افتاده و بی‌سرپرست بیشتر بیندیشد.
گلدسته سوداگر اظهارداشت: همسرم را از دست داده‌ام و هم اینک زیرپوشش کمیته امداد هستم.
پیرمرد روشندلی هم که برای ریختن رای خود به حوزه شماره 13 مستقر در روستای چمن‌آباد در 45 کیلومتری شمال مرکز شهرستان خواف آمده بود رئیس جمهوری خوب را رئیس جمهوری دانست که به گفته‌هایش پای‌بند باشد.
حسن اخلمه که 80 سال سن دارد افزود: من از رئیس جمهور آینده می‌خواهم به فکر جوانان باشد و کاری برای آنان دست و پا کند.
در شهرستان خواف 69 صندوق اخذ رای فعال هستند که از این تعداد 25 صندوق در حوزه مرکزی، 17 صندوق در حوزه بخش سلامی، 14 صندوق در حوزه بخش سنگان و 13 صندوق در حوزه بخش جلگه زوزن مستقرند.
خواف با 120 هزار نفر جمعیت در 250 کیلومتری جنوب شرق مشهد در خراسان رضوی واقع است و 123 کیلومتر مرز مشترک با افغانستان دارد.