خواف نیوز ///نخستین سامانه خبری خواف/// سعیدشاه قاسی

کلیه حقوق این سامانه متعلق به پایگــاه خبری - تحلیلی خواف نیوز می باشد و استفاده از آنها فقط با ذکر منبع بلامانع است

سفر مخفیانه معاون وزارت راه و ترابری
ساعت ٢:۳۳ ‎ب.ظ روز جمعه ٢ اردیبهشت ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

سفر مخفیانه معاون وزارت راه و ترابری

خواف نیور: مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور روز گزشته از برخی راههای مواصلاتی خواف بازدید کرد.

بازدید احمد صادقی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از خواف به اطلاع خبرنگاران این شهرستان نرسید.

این درحالی است که روند ساخت جاده مواصلاتی خواف به قاین و خواف به تایباد و راه آهن خواف ـ هرات از مهمترین سوالات خبرنگاران از این مقام دولتی بود که بی پاسخ ماند.

به گزارش دریافت خبر خواف نیوز، احمد صادقی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از محورهای خواف ـ تربت حیدریه، خواف ـ تایباد و  ایستگاه راه آهن خواف بازدید کرده است.بقیه در ادامه مطلب


وی در سخنانی در مشهد اظهار داشت: خوشبختانه امروز از نزدیک شاهد روند پیشرفت عملیات احداث آزادراه کنارگذر شمالی مشهد بودیم.

وی با بیان اینکه آزادراه کنار گذر شمالی مشهد نقش بسیار مهمی در ورودی و خروجی این کلانشهر دارد، تصریح کرد: این پروژه 72 کیلومتر طول داشته و تاکنون برای اجرای آن حدود 102 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی افزود: در حال حاضر این پروژه از پیشرفت فیزیکی 90 درصدی برخوردار است و امیدواریم با دو شیفته شدن فعالیت کارگاه های عملیاتی تا هفته دولت سال جاری به بهره برداری برسد.
صادقی خاطرنشان کرد: وزارت راه و ترابری در سال جدید بر انجام تکالیف تعیین شده در بخش شبکه‌ راه‌های جاده‌ای مصمم است که با برنامه ریزی های صورت گرفته حتی فراتر از آن نیز پیش خواهیم رفت.
وی با تقدیر از مشارکت آستان قدس رضوی و بانک ملی در ساخت این پروژه بزرگ، گفت: تاکید و تمرکز ما در بخش راهسازی مشارکت دادن هر چه بیشتر بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری و احداث آزادراه های کشور است، ضمن اینکه ما تجربه‌های بسیار موفقی را در این زمینه داریم که از آن ها به عنوان الگو در توسعه شبکه آزادراه ها استفاده خواهیم کرد.

معاون وزیر راه و ترابری از روند ساخت پروژه باند دوم محور باغچه- تربت حیدریه نیز بازدید کرد.
احمد صادقی گفت: باند دوم محور باغچه - تربت حیدریه با سرعت در حال پیگیری است و در تلاشیم تا با دو شیفت کردن فعالیت کارگاه های عملیاتی، شاهد بهره برداری سریعتر از این پروژه بزرگ باشیم.
معاون وزیر راه و ترابری با اشاره به روند احداث پروژه بزرگراه باغچه - تربت حیدریه، خاطر نشان کرد: این پروژه در قالب چهار قطعه به طول 121 کیلومتر توسط پیمانکاران مختلف در دست اجراست و تاکنون اکثر قطعات آن زیر عبور رفته است.

صادقی میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه تا کنون را 85 درصد عنوان و تاکید کرد: روند اجرایی این پروژه در ماه های آتی با سرعت بیشتر و به صورت دو شیفته انجام می شود تا همزمان با هفته دولت شاهد بهره برداری از آن باشیم.