رئیس ایمیدرو:عوایدسرمایه گذاری درسنگان، نصیب مردم منطقه نیزمی شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت

و رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن (ایمیدرو)

عواید سرمایه گذاری در معدن سنگان، نصیب مردم منطقه نیز خواهد شد

خواف نیوز: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن (ایمیدرو) در نشست مشترک معاون راه شهرسازی و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران شهرستان های خواف و رشتخوار با سرمایه گذاران داخلی که در معادن سنگ آهن سنگان  برگزار شد گفت:  عواید سرمایه گذاری در معدن سنگ آهن سنگان خواف علاوه بر شرکت های سرمایه گذار و بخش دولتی، نصیب مردم منطقه نیز خواهد شد.

مهدی کرباسیان افزود: دکتر نگهبان اولین نماینده ای بود که برای تبریک به دفترم آمد و معدن سنگان هم اولین معدنی است که من از زمان قبول مسئولیت بازدید می کنم.

وی گفت: دولت فعلی نیز نهایت تلاش را در راستای اشغال و رفع مشکلات مردم این منطقه انجام خواهد داشت.

وی در ادامه افزود: سه عامل عقلانیت،  تدبیر و مدیریت می توانند موهبات خدادادی موجود در منطقه سنگان را به تولید و بهره وری رسانده و در خدمت مردم منطقه، استان و کشور قرار دهد.

کرباسیان راه اندازی دانشکده فنی علمی کاربردی در سنگان  را ابتکاری جالب دانست که نوید آینده ای بهتر برای این منطقه می دهد.

معاون وزیر در بخش دیگری از سخنانش افزود: باید به فکر ایجاد صنایع معدنی باشیم که  اگر این اتفاق بیفتد، این معدن همچون عسلویه درآمد بسیار زیادی  برای کشورمان خواهد داشت .

در این نشست مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن (ایمیدرو)، سیدحسین میرشفیع معاون ساخت و نگهداری راه روستایی وزارت راه و شهرسازی، محمود نگهبان سلامی نماینده مردم  خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی، اکبر نوروزی مدیر مجنمع معادن سنگ آهن سنگان، مدیران و نمایندگان فولاد مبارکه، فولاد خراسان، فولاد کاوه وابسته به بنیاد مستضعفان و شرکت سرمایه ‌گذاری بانک ملی معروف به گروه توسعه ملی،، محمد پارسا مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی خراسان‌رضوی، محمدرضا پهلوان نژاد فرماندار خواف، هاشم جنگی فرماندار رشتخوار، امیر توکلی شهردار خواف، اعضای شورای شهر خواف و جمعی از کارشناسان راه سازی، صنعت و معدن حضور داشتند.

سامانه پیامکی دریافت نظرات شما (یک میلیون نه میلیون) 10000009000000

/ 0 نظر / 27 بازدید