اندیشه نو، سومین نشریه محلی خواف دوشنبه منتشر می شود

"اندیشه نو"

سومین نشریه محلی خواف دوشنبه منتشر می شود


خواف ـ خبرگزاری دانضجویان ایران: نشریه محلی اندیشه نو با موضوعات سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، خبری و ورزشی به زودی بر پیشخوان کیوسک های مطبوعاتی قرار می گیرد.

مدیرمسئول این نشریه به خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان گفت: این نشریه با رویکرد جدید اطلاع رسانی و تحلیلی منتشر خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد انتشار نشریه اندیشه نو، بتواند گامی رو به جلو در عرصه فرهنگی منطقه باشد.

محمود نگهبان سلامی گفت: تقویت وجهه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی جامعه و ارایه اطلاعات درست به مخاطبان از بارزترین اهداف انتشار نشریه اندیشه نو است.

نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: به تاریخ کهن منطقه خواف که می نگریم می بینیم مردمان سالیان دور نسبت به ما از لحاظ فرهنگی در سطح ممتازتری بودند.

وی اظهارداشت: اولین شماره این نشریه روز دوشنبه هفته حاری در 8 صفحه مرکب از رنگی و سیاه سفید در تیراژ 3 هزار نسخه بصورت ماهنامه در گستره استان خراسان رضوی و زیر نظر شورای سردبیری منتشر می شود.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا این نشریه قرار است تریبون خاصی برای شما که نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی هستید، باشد؟ گفت: نشریه اندیشه نو به هیچ عنوان تریبون تبلیغاتی و یا سخنگوی حزب، گروه، نهاد و اداره ی خاصی نخواهد بود و قرار است این نشریه، آیینه تمام نمای استعدادها، توانمندی ها، کاستی و مشکلات به همراه پاره ای راهکار باشد.

به گزارش ایسنا، پیش از این آوای رود به مدیر مسئولی محمدمهدی رادمنش بعنوان نخستین نشریه محلی خواف از مهرماه 1383 منتشر شد و در طول انتشار, 64 نسخه منتشر کرد، و نشریه فصیح نیز به مدیر مسئولی محمدرضا سجادیان نماینده اسبق مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی نیز از مرداد 1390 چاپ خود را آغاز و تاکنون 22 نسخه منتشر کرده است.

سامانه پیامکی دریافت نظرات شما (یک میلیون نه میلیون) 10000009000000 

/ 0 نظر / 61 بازدید