پای افشین پیروانی به معادن سنگ آهن سنگان خواف باز شد

پای افشین پیروانی

به معادن سنگ آهن سنگان خواف باز شد

خواف نیوز: افشین پیروانی بازیکن اسبق باشگاه پرسپولیس امروز از طرح تجهیز معادن سنگ آهن سنگان خواف بازدید کرد.

پیروانی در حاشیه این بازدید به خواف نیوز گفت: سنگان منطقه ای است که از یک طرف دارای ثروت عظیمی است و از طرفی دیگر محرومیت زیادی دارد.

وی افزود: این همه پول در این منطقه ریخته است اما اهالی آن بهره ای نمی برند.

بازیکن سابق تیم ملی گفت: اگر معدنکاران و صنعتگران فعال در معادن سنگ آهن سنگان از سود حاصل از فروش و جابجایی سنگ آهن و سایر خذماتی که ارایه می دهند به توسعه زیرساخت های آموزشی، بهداشت، ورزش و سایر مسایل کمک ناچیزی کنند منطقه متحول خواهد شد.

 وی گفت: مرحوم پدرم در زمان حیاتش در زمینه معدن و راه سازی فعالیت می کرد و من نیز برای سرمایه گذاری به این منطقه آمده ام و قرار است ماشین آلات معدنی در اختیار معدنکاران قرار دهم.

وی اظهارداشت: اگر علم و منطق را جایگزین سنت و احساس کنیم پبشرفت می کنیم

پیروانی با اذعان به اینکه با یک گل بهار نمی شود. از همه افرادی که در این منطقه دستی بر آتش دارند اعم از مسئولان، معدنکاران، صنعتگران و اهالی خواست تا برای توسعه و آبادانی سنگان دست به دست هم ذهند.

وی در عین حال آمادگی خود را برای کمک به توسعه منطقه سنگان اعلام کرد.

بازیکن اسبق تیم پرسپولیس گفت: اعلب سفرهایم به پایتخت و مراکز استان ها و شهرهای بزرگ بود و از برخورد صمیمانه اهالی سنگان خرسندم و از عزتی که خدا به من داده خود را موظف دانستم در بین مردم حضوریابام و مثل آنها خود را از اهالی دورافتاده و خاکی بدانم و خدا را شاکرم که توفیق یافتم به منظقه ای دورافتاده از کشوره عزیزم و به گفته یکی از اهالی تا حدود 15 کیلومتری افعانستان بروم.

افشین پیروانی در این سفر به همراه مدیرعامل یک شرکت فروش و خدمات پس از فروش ماشین آلات معدنی، نمایندگی شرکت مزبور را در سنگان خواف افتتاح و نشبت مشترکی با شورای شهر، شهردار، معدنکاران و صنعتگران  سنگان برگزار و با گروهی از فوتبال دوستان و حامیان تیم پیروزی دیدار کرد.

براساس این گزارش، افشین پیروانی منولد 17بهمن1348 شیراز است و اولین بازی خود را در تیم ملی فوتبال ایران برابر تاجیکستان در سال 1372 و آخرین بازی را نیز در برابر کویت در سال 1381 انجام داد و هم اینک عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس است.

 سامانه پیامکی دریافت نظرات شما (یک میلیون نه میلیون) 10000009000000

/ 0 نظر / 16 بازدید