ساخت سالن چندمنطوره مدیریت بحران خواف آغاز شد

ساخت سالن چندمنطوره مدیریت بحران خواف آغاز شد

خبرگزاری دانشجویان ایران ـ خواف:

باحضور مدیران کل مدیریت بحران و بنیاد مسکن خراسان رضوی و جمعی از مسئولان محلی خواف دوشنبه نهم مردادماه جاری ساخت سالن چندمنطوره مدیریت بحران این شهرستان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا ـ منطقه خراسان، مدیرکل  مدیریت بحران خراسان رضوی در آیین کلنگ زنی ساخت سالن فوق گفت: فرآیند مدیریت بحران در سه مرحله قبل، حین و بعد از بحران انجام می شود.

حجت علی شایان فر افزود: مدیریت بحران خراسان رضوی در تلاش است تا با ساخت سالن های چندمنظوره،  سطح آمادگی و نظارت بر عملکرد عوامل اجرایی مدیریت بحران را ارتقا دهد.

وی بدون اشاره به مدت زمان ساخت سالن چندمنظوره مدیریت بحران خواف گفت: این سالن با زیربنای 900مترمربع ساخته و به امکانات لازم تجهیز می شود.

شایان فر از شهرداری خواف بعنوان مجری ساخت سالن مدیریت بحران خواست تا این بنا را تا آخر کامل کند و نگران تامین اعتبار نباشد.

شهردار خواف نیز گفت: سالن چندمنظوره مدیریت بحران خواف با اعتباری حدود 4 میلیاردریال ایجاد می شود که 2 میلیارد ریال آن هم اینک تامین
شده است.

عبدالحمید عطوفتی رودی افزود: این سالن در زمان بروز حوادث در اختیار مدیریت بحران است و در مابقی اوقات، بعنوان سالن ورزشی بانوان استفاده خواهد شد.

فرماندار خواف نیز از اجرای هفدمین مانور مدیریت بحران در آینده نزدیک در منطقه خواف خبر داد.

عبدالعلی جغتایی گفت: پس از وقوع زلزله 4/5ریشتری خواف، ضرورت توجه به مدیریت بحران جدی تر شد.

وی اعلام کرد علاوه بر ساخت ساختمان مدیریت بحران خواف، مبلغ پانصد میلیون ریال برای خرید زمین پایگاه امداد و نجات این شهرستان اختصاص یافت.

وی از هلال احمر خواست تا عملیات تملک زمین و ساخت و تجهیز پایگاه مزبور را شروع کند.

شهرستان خواف با جمعیتی بالغ بر 120 هزار نفر در خراسان رضوی و بروروی خط زلزله واقع است.

/ 0 نظر / 8 بازدید