موافقت اولیه با تاسیس پردیس دانشگاه صنعتی امیرکبیردر خواف

در بازدید مسئولان دانشگاه صورت گرفت

موافقت اولیه با تاسیس پردیس

دانشگاه صنعتی امیرکبیردر خواف

خواف نیوز:  جمعی از مسئولان و اساتید دانشگاه امیر کبیر تهران برای ارزیابی های تخصصی از توانمندی های منطقه برای ایجاد شاخه پردیس این دانشگاه در خواف به این شهرستان سفر کردند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز از طرح تاسیس شاخه این داشگاه در شهرستان مرزی خواف که ابتدا توسط خلیل الرحمان خلیلی پور عضو هیات امنای جامعه فارغ التحصیلان این دانشگاه ارایه شد استقبال کرد.

دکتر مهدی ایران نژاد با اغلام خبر موافقت اولیه هیات رئیسه دانشگاه با پیشنهاد مزبور گفت: پیشنهاد اداره هیات امنایی این دانشگاه در نشست های آتی هیات رئیسه مطرح خواهد شد تا بخشی از مشکلات مدیران بومی در اداره داشگاه مرتفع شود.

دکتر پرویز نورپناه مدیر دفتر فنی و عمرانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر هم به بیان تجربیاتش در ساخت و اداره واحدهای اقماری این دانشگاه پرداخت و تاسیس واحدهای اقماری را ویژگی ممتاز برای این دانشگاه دانست و گفت مسئولان دانشگاه برای گسترش این کار عزم جدی دارند.

محمدرضا پهلوان نژاد فرماندار خواف بر توسعه آموزش عالی در خواف تاکید کرد.و از آمادگی مردم و مسئولان برای کمک و اختصاص بودجه خاص برای تحقق هدف مزبور خبرداد.

عباس گل محمدی رئیس دانشگاه علمی کاربردی مرکز سنگان به بخشی از پتانسیل های معدنی منطقه اشاره کرد و ظرفیت های اقتصادی خواف را برشمرد.

براساس این گزارش در صورت موافقت نهایی با ایجاد واحد آموزش عالی امیرکبیر شاخه فنی و مهندس خواف، قرار است در سطح کارشناسی ارشد دانشجو بپذیرد.

در این بازدید دکتر مهدی ایران نژاد معاون پژوهش و فناوری، دکتر پرویز نورپناه مدیر دفتر فنی و عمرانی و دکتر کوروش شهریار، دکتر هادی طبائیان، دکتر عباس مقصودی، دکتر حامد ملاداوودی از اساتید به همراه خلیل الرحمان خلیل پور ارایه دهنده طرح و عضو هیات امنای فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر نشست های مشترکی با محمدرضا پهلوان نژاد فرماندار، امیر توکلی شهردار، روحانیون، عباس گل محمدی معاون برنامه ریزی معادن سنگ آهن سنگان و رئیس دانشگاه علمی کاربردی جوار معدن سنگان، غلامحیدر ابراهیم بای سلامی نماینده اسبق مردم در مجلس، فاروق علیزاده از کارآفرینان منطقه داشتند و از ابنیه تاریخی آسبادهای نشتیفان، مدرسه غیاثیه خرگرد وموزه مردم شناسی بازدید کردند.

سامانه پیامکی دریافت نظرات شما (یک میلیون نه میلیون) 10000009000000

/ 0 نظر / 43 بازدید