مردم به موقع پاسخ پایداری‌ها را می‌دهند

بازتاب یک مصاحبه

مردم به موقع پاسخ پایداری‌ها را می‌دهند

یک نماینده اصلاح طلب در واکنش به توهین اخیر اعضای جبهه پایداری به دولت روحانی با بیان اینکه مردم به موقع پاسخ پایداری‌ها را می‌دهند، اظهار داشت: ادبیات فعالان جبهه پایداری تازگی نداشته و مردم با انتخاب خود در مجلس دهم پاسخ آن‌ها را خواهند داد. حسین امیری خامکانی در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص مطالبی که اخیرا یکی از نشریات حامی جبهه پایداری پیرامون دولت یازدهم نوشته است، گفت: ‌ به نظر می‌رسد دوستانی که در جبهه پایداری حضور دارند عصبانیت خود را از روی کار آمدن دولت اعتدال با استفاده از ادبیات مخصوص خود نشان داده‌اند.البته نمی‌توان انتظاری از اظهاراتی که آن‌ها دارند داشت؛ چرا که آن‌ها مدت‌ها است حیات سیاسی خود را با همین حرف‌های حاشیه‌ای و موضع گیری‌های تند حفظ کرده‌اند.
نماینده زرند و کوهبنان یادآور شد: اگر آن‌ها بخواهند موضع گیری خود را به نحوه دیگری در فضای آرام‌تر اتخاذ کنند دیگر نمی‌توانند در فضای سیاسی و اجتماعی کشور جایگاهی داشته باشند. این سخنگوی کمیسیون انرژی در مجلس نهم با بیان اینکه ادبیات تند اعضای جبهه پایداری تازگی ندارد، افزود: روال کار افراطیون از سال‌های پیش و از‌‌ همان زمان که دولت سازندگی و اصلاحات فعالیت داشتندهمین بوده و همواره برای مردم و نظام مشکل ایجاد کرده اند. وی ادامه داد: متاسفانه این افراد در زمان دولت آقای احمدی‌نژاد توانستند تا حد کافی جولان دهند و با تکیه به همین عقبه امروز جرات تعدی و توهین به دولت منتخب مردم را پیدا کرده‌اند.
وی ضمن ابراز امیدواری از اینکه مردم در انتخابات مجلس دوره دهم دقت بیشتری در انتخاب وکلای ملت داشته باشند، افزود: امیدوارم ملت ایران همانند انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز پاسخ مناسبی به اظهارات بی‌پایه و اساس، اعضای جبهه پایداری بدهند.

سامانه پیامکی دریافت نظرات شما (یک میلیون نه میلیون) 10000009000000

/ 0 نظر / 27 بازدید