گفتگو با جوانی که چهار همسر دارد

گفتگو با جوانی که چهار همسر دارد

جسارت و عدالت رمز موفقیتم در تعدد زوجات بود

گفتگو با جوانی که چهار همسر دارد 

خواف نیوز:  در دوره ای که دولتمردان و کارشناسان جوزه جوانان نسبت به افزایش سن ازدواج در بین جوانان هشدار می دهند جوانی 29 ساله اهل روستای مهرآباد میان خواف تاکنون 4 همسر اختیار کرده است.

غلام غوث گل که متولد 1362 است در گفتگو با خواف نیوز انگیزه خود را از تعدد زوجات و انتخاب چهار همسر را اجرای سنت نبی اسلام دانست.

وی گفت من دیدم این سنت پیامبر(ص) بر زمین مانده و کسی جسارت عمل کردن به آن را ندارد.

گل در پاسخ به این پرسش که شاید کارتان از دیدگاه برخی افراد، نوعی هوس بازی به نظر برسد گفت: فقط برای رضای خدا و خوشنودی پیامبر اسلام قصد کردم که 4 همسر اختیار کنم که بحمدالله موفق شدم 
وی که هر چهار پدر خانم و مادر خانم های خود را به درخواست خبرنگار ما دعوت کرده بود مدعی است در میان همسرانش عدالت را رعایت می کند.

او که از وضعیت مالی متوسطی برخوردار است و با مغازه داری درآمد ماهانه بین یک تا یک و نیم میلیون تومان دارد می گوید توکلم به خداست و نگرانی برای آینده ندارم چون روزی ده همه خداست.

وی از ازدواج های دوم، سوم و چهارمش چنین می گوید که در مراسم خواستگاری همسر دوم و بعد از آن، همسران قبلی همه جضور داشتند.

غلام غوث گل منزلی دارد که از سه اتاق، یک پذیرایی و یک بهارخواب تشکیل شده  فعلا سه تا از همسرانش هر کدام در یکی از اتاق ها سکنی دارند و برای همسر چهارمش منزلی اجاره کرده اما قرار است تا اتاقی به منزلش بیفزاید و او را نیز به همین منزل بیاورد.

وی گفت همسر اولم دختر عمویم است و زن دومم از آشنایان و مهرآبادی هستد خانم سومم از باغ بخشی است و همسر چهارمم از روستای سراب می باشد.

وی یادآور شد در همه مراسم عروسی ام تمام فامیل های خانم های قبلی ام حضور داشتند. 
پدر خانم های غلام غوث گل به ترتیب غلامرسول گل ,محمدحسن هدایتی,تاج محمد صیدمحمدخانی و رستم نگهبان که در خانه وی حضور داشتند همگی از ازدواج دخترشان با وی به خاطر رعایت احترام و عدالت در بین همسرانش راضی بودند و گفتند با علم به اینکه همسر و فرزند داشته و با شنیدن رضایت خانم های قبلی اش با ازدواج دخترمان با وی موافقت کرده ایم

پدر خانم های گل در پاسخ به سئوال خبرنگار ما که آیا خودتان علاقه ای به چند همسری دارید؟ گفتند شاید ما نتوانیم عدالت بین چند همسر را رعایت کنیم و به همین سبب تک همسری را ترجیح می دهیم.

همسران غلام غوث گل نیز که با خانم بخششی خبرنگار حوزه زنان مصاحبه می کردند پیرامون رضایتمندی از ازدواج با این جوان جسور و سازگاری با همدیگر گفتند کار رتق و فتق زندگی و مراقبت از فرزندان را با همکاری هم انجام می دهیم و هیچ مشکلی مابین ما نیست و نداریم.

مادر خانم های گل نیز با ابراز خرسندی از داشتن چنین دامادی، برای وی دعای خیر می کردند.

شایان ذکر است غلام غوث گل اولین ازدواجش در سال 1382 ازدواج دومش در سال 1387 سومین ازدواجش در سال 1391 و ازدواج چهارمش را در سال 1392 جشن گرفته است.

وی هم اکنون دارای 3 فرزند یک دختر و دو پسر از همسر اولی و یک فرزند پسر از همسر دومش است 
وی هم چنین گفت در جدیدترین ازدواجش خدود هزار نفر را دعوت کردم تا بقیه جوانان هم یاد بگیرند و نسبت به ازدواج مجدد اقدام کنند.

سامانه پیامکی دریافت نظرات شما (یک میلیون نه میلیون) 10000009000000

/ 0 نظر / 105 بازدید